wetfield (wetfield) wrote,
wetfield
wetfield

Ледяные кувшинки на реке Остер)

Тема такая зимняя, и я рада, что сейчас есть возможность её показать. На реке Остер, которая находится в Черниговской области, вчера появились ледяные кувшинки - странное и необычное природное явление. Как это выглядит? А вот, смотрите:

Необыкновенная красота, не правда ли? Предполагают что угодно, вплоть до работы инопланетян.

"Рідкісне природне явище сьогодні можуть спостерігати жителі міста Ніжина. Біля одного з берегів Остра, а саме біля “газового” мосту утворилися крижані кола, які своїм виглядам нагадують зимове латаття. Дану картину зафіксували журналісти сайту “Нежатин” та дізнались, що таку форму лід отримав через течію на цій ділянці водойми і перепадів температур. До речі, подібні латаття взимку утворюються не тільки в прісній воді, але і на морі уздовж берегової лінії. Ну а в Ніжині круговий рух крижаних лататть буквально заворожує."
Отсюда: http://www.nezhatin.com.ua/news/%D1%96%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B5-%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D1%96%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%BE/


Видится мне в этой картине что-то эльфийское. Ледяные цветы посреди зимы как привет валиэ Йаванны, не забывшей про этот мир:)
Tags: Красивости, Магия, Цветы, Эльфы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments